slideshow slideshow
Концерн "Беарс Фуд Інгредієнтс"

ПІДПРИЄМСТВА

Бленд

ТОВ "БМБ Бленд"

ТОВ "БМБ Бленд" – спеціалізоване підприємство з виробництва сухих комплексних сумішей для харчової промисловості, яке не має аналогів на Україні. "БМБ Бленд" було засновано в 2003 році, як виробниче підприємство концерну "Беарс Фуд Інгредієнтс".

На сьогоднішній день підприємство пропонує: полікомпонентні суміші для хлібопекарської промисловості, смакоароматичні суміші для виробництва снеків, суміші для молочної промисловості, суміші для м'ясопереробної промисловості

ББФ

ТОВ "ББФ"

ТОВ "ББФ" - перший український виробник ароматичних композицій і емульсій для виробництва напоїв, кондитерської, молочної та масложирової галузей промисловості.

Компанія була створена в 2003 році, є виробничим підприємством концерну "Беарс Фуд Інгредієнтс".

Співпраця з "ББФ" має наступні переваги:

якісний готовий продукт, отриманий в результаті використання високоякісних ароматичних композицій і емульсій ТМ BBF;

підбір смаку під конкретного виробника, запропонована смакова лінійка враховує регіональні смакові переваги споживачів;

оперативне виконання замовлення, яке забезпечується територіальною близькістю до клієнта, технологічна підтримка, яка дозволяє швидко вирішувати питання щодо використання інгредієнтів.

Компаунд

ТОВ "БМБ Компаунд"

ТОВ "БМБ Компаунд" - спеціалізоване підприємство з виробництва глазурі для харчової промисловості. Фірма "БМБ Компаунд" була заснована в 1999 році, є виробничим підприємством концерну "Беарс Фуд Інгредієнтс". На сьогоднішній день підприємство пропонує: шоколадні глазурі, кондитерські глазурі, шоколадні маси, спеціальні продукти для морозива та сиркових мас, шоколадні краплі, начинки для кондитерських та хлібобулочних виробів.

"БМБ Компаунд" займає 19% ринку глазурей України, співпрацює з провідними виробниками морозива, кондитерських виробів і сирків.

"БМБ Компаунд" є одним з небагатьох виробників в Україні, які пропонують глазур в найбільш прогресивною і зручній розфасовці - пластинах, вони швидко плавляться і дозволяють економити електроенергію і час працівників.

Маргарин

ТОВ "БМБ Маргарин"

ТОВ "БМБ Маргарин" - виробник спеціалізованих маргаринів та жирів для кондитерської, молочної та масложирової галузей промисловості. Компанія була заснована в 2003 році, є виробничим підприємством концерну "Беарс Фуд Інгредієнтс".

На сьогоднішній день підприємство пропонує:

Маргарин для збитого тіста і кремів, який може використовуватися як замінник вершкового масла при виробництві кремів для тортів, тістечок, рулетів, а також при виробництві збитого тесту (кексів, різноманітних видів печива).

Жир Біфілінг, який використовується при приготуванні кремів, начинок і прошарків для тортів, рулетів, тістечок, суфле для тортів, начинок для цукерок.