slideshow slideshow
Концерн "Беарс Фуд Інгредієнтс"

КАР'ЄРА

В грудні

Це солідний вік для компанії, яка працює на Україні.

За цей час багато було пройдено нашою компанією, був накопичений цікавий досвід роботи, як в області харчових інгредієнтів, так і в напрямках роботи з персоналом.

Так, наприклад, ми зрозуміли, що цікавіше, вигідніше і надійніше вирощувати спеціалістів і вести їх від студентської лави до рівня топ-менеджера, надійніше інвестувати кошти (навчати) в працюючого співробітника нашої компанії, ніж шукати готового спеціаліста. В зв’язку з цим у нас є внутрішній план навчання кожного спеціаліста, план розвитку його кар’єри всередині компанії, працює дуже цікавий план пошуку талановитих і перспективних спеціалістів різноманітних спеціальностей - "Фабрика талантів".

На базі практичної роботи компанії Беарс успішно захищались дипломні роботи, кандидатські дисертації. На цей день в нашій компанії працює 4 кандидати наук, багато співробітників, які отримали освіту МВА.

Внесок кожного співробітника в загальну справу цінується і підтримується. В зв’язку з цим розроблена система заохочень, преміювань, яка робить нашу загальну працю більш цікавою і приємною.

ВАКАНСІЇ

Резюме надсилайте на адресу: hrb@bears.com.ua із зазначенням вакансії в темі листа. Резюме кандидатів, яке повністю відповідають вимогам, розглядаються в першу чергу.

У нашій компанії зараз відкриті такі вакансії:

    Всі вакансії компанії «Bears Food Ingredients, концерн» на Work.ua